MH THREE TECHNOLOGIES
MH THREE TECHNOLOGIES

Rozhýbeme vašu značku: máme kľúč k digitálnej transformácii

Naše poslanie je vytvoriť adekvátnu marketingovú stratégiu pre vašu spoločnosť, ktorá sa zameria na cieľovú skupinu potenciálnych zákazníkov a investorov.
Naša stratégia zahŕňa plánovanie, vytváranie a publikovanie obsahu na sociálne siete, ich správu a monitorovanie, sledovanie ich výkonu a následné zvyšovanie dosahov na cieľovú skupinu. Vytvorenie a nastavenie webu / aplikácie a optimalizovanie SEO.
Kompletné PR služby s komunikáciou s printovými médiami, budovanie brandu, vytvorenie vlastného merchu, videoprodukcioa a fotoprodukcia.
To všetko na jednom mieste, jedine u nás ! 

Digitálny audit

Digitálny audit sa vzťahuje na proces analýzy a hodnotenia digitálnej prítomnosti a činnosti organizácií, spoločností alebo jednotlivcov na internete. Cieľom digitálneho auditu je poskytnúť komplexný pohľad ako sa daná osoba, firma, značka alebo organizácia prejavuje v online priestore, a ako tieto prejavy ovplyvňujú ich ciele a verejnú mienku.

Digitálny audit zahŕňa niekoľko rôznych aspektov:
  • Sociálne médiá
  • Webová stránka
  • SEO
  • Obsahový marketing
  • Online reputácia
  • Merateľné údaje
  • Konkurenčná analýza
  • Analýza sociálnej angažovanosti
MH THREE TECHNOLOGIES

Naše služby.

Naše služby sú zamerané na marketingové a PR potreby našich klientov.

Vytvorenie webu / aplikácie

Vstúpte do digitálneho sveta s nami! Naša kreatívna vízia spojená s technickým know-how vám poskytne špičkovú webovú stránku alebo aplikáciu, ktorá ohromí vašich návštevníkov a zákazníkov.

Social media marketing

Ovládnite konverzáciu online! Náš tím skúsených kreatívnych stratégov a obsahových guru vám pomôže nechať stopu na sociálnych sieťach. Od nápadov až po plánovanie a pravidelné spravovanie obsahu, budeme vaším hlasom, ktorý osloví a pripúta vašu cieľovú skupinu.

PR marketing

Rozprávajte svoj príbeh svetu! S tímom skúsených komunikátorov budeme budovať váš imidž, zabezpečíme mediálnu pokrytosť a vytvoríme stratégiu, ktorá vás postaví do popredia vašej oblasti. Vaša značka si zaslúži byť počutá - a my sa postaráme, aby ju počul svet.

Content marketing

Kreativita, spojená s účinnosťou. Od pútavých článkov po vizuálne oslnivý obsah, budeme vaším spoľahlivým partnerom v budovaní značky a prepojení s vašou cieľovou skupinou prostredníctvom hlbokých a zmysluplných príbehov.

Event marketing

Vytvárame zážitky, ktoré zostanú vo vašej pamäti. S precíznym plánovaním, kreatívnym dizajnom a do detailov premysleným prístupom vytvárame udalosti, ktoré spájajú ľudí a posúvajú vašu značku vpred.

Email marketing

Zasiahnite priamo do srdca inboxov! Náš email marketing prináša personalizovanú komunikáciu priamo do rúk vašich zákazníkov. S kreatívnym dizajnom a presvedčivým obsahom, vytvárame emaily, ktoré nebudú ignorované. 

PPC reklamy

Rýchlo a presne dosiahnite svoju cieľovú skupinu! Naše PPC reklamy prinášajú okamžité výsledky prostredníctvom cielenej reklamy online. Zabezpečte si výrazný dosah a konverzie s našou PPC stratégiou, ktorá vás dostane pred tých správnych ľudí a v správnom čase.

Grafický dizajn

Vizualizujte kreativitu!                     S kombináciou farieb, tvarov a typografie, vytvárame jedinečné vizuálne prvky, ktoré povedia váš príbeh. 

Branding

Formujeme identity, ktoré zanechávajú odtlačok. Od loga a vizuálneho štýlu až po posolstvo a hodnoty, budujeme značku, ktorá bude hrdá a nezameniteľná.

Foto a videoprodukcia

Zachytávame okamihy, ktoré hovoria viac než tisíc slov. Sme majstri v tvorbe vizuálnych záberov, ktoré emotívne prenášajú vašu značku a jej posolstvo.

Print

Dotknite sa krásy! Od elegantných brožúr a letákov až po úchvatné plagáty, roll up a vizitky, prenášame dizajn do reálneho sveta. Zanechajte trvalý dojem a nechajte náš tlačový tím preniesť kreativitu na papier.

Konzultácie

Objavujeme cesty k úspechu. Marketingová konzultačná služba je kompasom, ktorý vás naviguje cez rýchlo sa meniaci svet marketingu. S našimi skúsenými poradcami objavíte nové príležitosti, prekonáte výzvy a vytvoríte marketingovú stratégiu.

Kontaktujte nás s vašou požiadavkou.

ÁNO, dajme si kávu !