MH THREE TECHNOLOGIES

3 dôvody, prečo by mala mať aj vaša firma mobilnú aplikáciu

Autor: Alica Bandžáková

Rozmýšľate nad tvorbou aplikácie pre vašu firmu, ale ešte stále ste sa nerozhodli? Našli sme pre vás 3 dôvody, prečo by ju mala mať aj vaša firma.

1.     Využite plný výkon a off-line režim

Mobilné aplikácie na rozdiel od webových aplikácií, plne využívajú výkon každého smartfónu na planéte. Je dokázané, že až 43 % používateľov je nepokojných ak musia čakať na načítanie obsahu dlhšie ako 3 sekundy. Mobilné aplikácie pracujú rýchlejšie a dokážu fungovať s viacerými vstavanými funkciami súčasne, ako napríklad s fotoaparátom, push notifikáciou, či mikrofónom a podobne. 

Veľa mobilných aplikácií sa vyvíja s podporou off-line režimu. Off-line režim zabezpečuje fungovanie aplikácie aj bez internetu. Tento typ aplikácie je čoraz viac populárnejší a dopyt po ňom stúpa. Vaša aplikácia môže byť vždy dostupná a pracovať aj bez použitia internetového pripojenia.

Offline režim zabezpečuje fungovanie aplikácie aj bez internetu.

 2.     Zvýšte svoju hodnotu

Vďaka svojej rýchlosti a efektivite sú mobilné aplikácie najpohodlnejším nástrojom na používanie, čím viete výrazne ovplyvniť svoje publikum zákazníkov a zlepšiť tým marketingové funkcie vašej spoločnosti. Neobmedzené množstvo funkcionalít, ktoré vám mobilné aplikácie prinášajú, dokážu zvýšiť dopyt a predaj produktov, či služieb vďaka implementácii push notifikácií, akciových ponúk, geolokácii a efektívnym realizáciám mobilných platieb, čim motivujú klienta k ďalšiemu nákupu. Neustála interakcia s klientmi zvyšuje ich lojalitu k vašej firme. 

Neustála interakcia s klientmi zvyšuje ich lojalitu k vašej firme. 

Jednoduchá dostupnosť v App Store alebo Google Play zvyšuje obľúbenosť mobilných aplikácií. Je to rýchle, jednoduché a vašim zákazníkom aplikácia ostáva neustále na očiach, aj keď ju v daný moment nepoužívajú. Byť zákazníkom neustále “na očiach” čo i len ikonkou aplikácie na ploche buduje povedomie značky. A pritom je to taká maličkosť!

Jedným z najväčších benefitov mobilných aplikácií sú ich analytické funkcie, ktoré sú veľmi cenným zdrojom informácií. Môžete zistiť, o ktoré produkty sa zákazníci najviac zaujímajú, koľko času strávia vo vašej aplikácii, čo ich zaujíma a čo, naopak nie. Viete ovplyvniť svoje marketingové rozhodnutia na základe rôznych analýz sledovaním interakcií ľudí s vašou aplikáciou. Kľúčom k úspechu v podnikaní je predsa pochopenie svojich zákazníkov.

3.     Nastavte firemné procesy

Dokážete si navrhnúť vlastnú aplikáciu na mieru, ktorou zefektívnite firemné procesy, komunikáciu so zamestnancami, alebo prideľovanie rôznych zadaní. Mobilné aplikácie sa dnes už dajú využiť úplne na všetko a ich tvorba v rámci interných kruhov je už bežnou praxou.

Vývoj mobilnej aplikácie na mieru vám poskytne množstvo výhod. Ak vás čo i len jeden bod zaujal, mobilná aplikácia je vhodná aj pre vás. Spoločnosť MH THREE TECHNOLOGIES, s. r. o. vám s ňou rada pomôže. Neváhajte nás kontaktovať a povedzte ÁNO spolupráci s nami.